Fórum Inzerce
dt125.cz > Výpis inzerce > Pravidla inzerce

Pravidla inzerce

Před vložením inzerátu si prosím přečtěte následující pravidla, informace a doporučení:

 1. Zdejší inzerce je určena pouze pro zboží, které se týká motocyklu Yamaha DT či jiných enduro motocyklů.
 2. Nabízet zboží zde smí pouze ten, kdo je přímo majitelem daného zboží či jeho zástupcem ve věci prodeje.
 3. V inzerci je zakázáno záměrně zviditelňovat inzerát, například používat CapsLock, vkládat velké množství nových řádků a podobně.
 4. Do inzerce je přísně zakázáno vkládat více inzerátů na stejný předmět nabídky či poptávky. Opětovné vložení stejného inzerátu je možné pouze po smazání předchozího.
 5. Je zakázáno vkládat jakýkoliv vulgární či jinak pohoršující obsah.
 6. Vkládat externí odkazy je povoleno (například z důvodu poskytnutí více fotografií), avšak každý inzerát musí být řádně vyplněn včetně bližšího popisu ("Informace o zboží"). Jinými slovy, inzeráty obsahující pouze odkaz budou mazány.
 7. Není povoleno vkládat fotografie, které zobrazují něco jiného než nabízené zboží.
 8. Povolený typ souboru vkládané fotografie je pouze JPG či JPEG.
 9. Maximální povolená velikost vkládané fotografie je 2 MB.
 10. Inzerce neslouží ke komunikaci mezi inzerentem a zájemcem, komunikujte pouze přes uvedený kontakt inzerenta.
 11. HTML tagy v inzerátu nemají žádný efekt.
 12. Dodržujte prosím zásady psaní textu, používejte diakritiku, pište velká písmena na začátku vět (popřípadě první písmeno názvu inzerátu) a všude tam, kde mají být.
 13. Dodžujte pravidla českého pravopisu.
 14. Pokud Váš inzerát pozbyl platnosti, neprodleně ho smažte – vyhnete se tak zbytečné komunikaci se zájemci o již nedostupné zboží a pomůžete udržet inzerci aktuální.
 15. Provozovatel webu si vyhrazuje právo inzeráty editovat či mazat (především z důvodu nedodržení zdejších pravidel), a to i bez předchozího upozornění inzerenta.
 16. Provozovatel webu si vyhrazuje právo udělovat ban (neboli zákaz vkládání inzerátů danému uživateli), a to i bez předchozího upozornění inzerenta.
 17. Platnost inzerátů je 30 dní, to znamená, že pokud inzerent nesmaže svůj inzerát dříve sám, bude inzerát po 30 dnech od data vložení smazán automaticky. O této skutečnosti bude inzerent informován prostřednictvím e-mailu na jím uvedenou adresu.

Vložit inzerát

Valid CSS
Valid XHTML 1.0 Strict